Mzdová účetní

Do našeho týmu hledáme mzdovou účetní

Kdo jsme?

BREDFORD je menší poradenská kancelář, která se zabývá kromě mezd i daněmi a účetnictvím.

Proč pracovat pro nás?

Kromě zajímavé práce je to hlavně chápání hranic mezi prací a soukromím a také pochopení pro to, že ne každý chce pracovat na plný úvazek. U nás o tom nemluvíme, ale máme to tak nastavené od počátku podnikání.
Flexibilní úvazky a práci na dálku nám nepřinesl Covid, ten jen ukázal další výhody našeho přístupu.
Kolegyně s malými dětmi, studenti a další kolegové z našeho týmu, kteří nemohou či nechtějí pracovat 40 hodin týdně to potvrdí.

Jaká bude náplň Vaší práce?

Dostanete své klienty, kterým budete zpracovávat kompletní mzdovou agendu. Nebudete na to ale sama. Se složitějšími otázkami klientů rády pomohou kolegyně, tam kde je třeba i kolegové z daňového týmu, popř. spolupracující advokáti. Snažíme se, abyste se v případě nemoci, dovolené či nějakého problému mohly vzájemně zastoupit.

Kde budete pracovat?

V kanceláři, doma, na plný úvazek, nebo jen na částečný. Umíme se dost přizpůsobit Vašim možnostem, pokud budete samostatná. Nicméně potřebujeme práci z kanceláře alespoň tři dny v týdnu. Je to lepší kvůli zaučení a komunikaci. Sídlíme v Lazarské na Praze 1.

Co byste měla umět?

Požadujeme zkušenost alespoň rok se mzdovým účetnictvím, plynulou češtinu slovem i písmem a angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni. Pokud znáte programy Pohoda, Pamica, Helios či FlexiBee, je to výhodou, ale není to podmínkou.  Naučíme Vás s programy zacházet.

Klíčová je pro nás spolehlivost, pečlivost a ochota učit se novým věcem. 

Kolik si vyděláte?

To záleží na tom, kolik toho umíte, úvazku a dalších parametrech. Orientačně se bavíme o 25-40 tis. Kč měsíčně při plném úvazku.

Kromě toho máme pro zaměstnance multisportky, sickdays, neomezený tarif a další výhody. 

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na michaela.plevova@bredford.cz. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

P.S. rádi přijmeme i mzdového účetního. S žádným mzdovým účetním jsme se ovšem nikdy nesetkali, tak aby vyznění adresátu nevyznělo jako diskriminace mužů :-)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ROZUMÍM