Náš team

BREDFORD je záruka efektivních řešení, kterým budete rozumět.

Kdo jsme a co nabízíme

BREDFORD Consulting je tým zkušených daňových poradců, finančních a mzdových účetních. Od roku 2005 poskytujeme následující služby:

 • daňové poradenství

 • finanční účetnictví

 • mzdové účetnictví

 • související služby 

Dosud jsme o našich kvalitách přesvědčili stovky klientů. Pokud k nim chcete patřit i vy, jistě vás zajímá, jak pracujeme a co z toho budete mít vy.

Efektivní řešení vašich problémů

Vždy najdeme řešení vašeho problému. 

Mluvíme vaším jazykem

Píšeme a mluvíme jasně a srozumitelně. 

Jsme tu pro vás

Každý klient má svého primárního konzultanta, který řeší jeho požadavky. Abychom vám zaručili, že vaše zakázka bude zpracována řádně a v termínu, pracují na ní i další konzultanti, kteří klienta znají. V urgentních případech (nemoc, karanténa, dovolená aj.) danou kolegyni či kolegu bez problémů zastoupí.

Jsme vám nablízku

Naše služby poskytujeme převážně v Praze a Středočeském kraji. Máme však celou řadu klientů i v dalších regionech a zahraničí. Moderní technologie nám umožňují být vám k dispozici i pokud se nemůžete setkávat osobně.  

Proč zvolit BREDFORD tým

 • BREDFORD Consulting aktuálně čítá kolem 20ti profesionálů z různých oborů, konkrétně daňového poradenství, účetnictví a mezd. Většina z našich lidí má zkušenosti z několika poradenských kanceláří (včetně Big 4).
  Abychom vám mohli přinášet vždy nejvýhodnější řešení, všichni se pravidelně vzděláváme a sledujeme novinky v našich oborech.  

 • Spolupracujeme s dalšími odborníky, kteří se úzce specializují na různé (pod)oblasti daní, účetnictví a mezd.

 • V případě vašeho zájmu a potřeby vám rádi doporučíme i další odborníky jako jsou auditoři, znalci, advokáti či notáři.

 • Ačkoliv nejsme velkou kanceláří, naši klienti oceňují širokou nabídku služeb "pod jednou střechou" (nebo jejich zajištění u poradců, s nimiž máme výborné zkušenosti).

 • Díky našim kontaktům jsme schopni zprostředkovat poradenské služby v dalších zemích, jako je Slovensko, Německo, Nizozemí, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Švýcarsko a další.

Naši klienti

Našimi klienty jsou:

 • malé a středně velké obchodní společnosti,

 • velké koncerny,

 • OSVČ,
 • pronajímatelé nemovitostí

Portfolio našich klientů zahrnuje celou řadu oborů, například developery, velkoobchody, e-shopy, výrobce automobilů, restaurace a další.

Mezi naše klienty rovněž patří celá řada advokátních kanceláří a účetních společnosti. Obě skupiny využívají především služeb našich daňových poradců pro sebe i své klienty, mimo jiné kvůli zajímavým podmínkám, které těmto oborovým skupinám nabízíme.

Jak pracujeme

Kvůli profesní mlčenlivosti vám nemůžeme poskytnout k nahlédnutí konkrétní výsledky naší práce – o tom, jak pracujeme, mohou volně mluvit pouze naši klienti.

Pokud potřebujete pro zodpovědné rozhodnutí ohledně případné spolupráce s BREDFORD Consulting vědět více, podívejte se na náš blog. Najdete tam novinky, zajímavosti a informace z oblasti daní, účetnictví a mezd. Pomohou vám udělat si jasnou představu, jak o problémech přemýšlíme, jak je řešíme a jak komunikujeme.

Kromě toho Vám rádi poskytneme konkrétní reference od našich klientů.

Ceny našich služeb

Konkrétní ceny (či alespoň jejich indikaci) naleznete v detailech jednotlivých služeb.

Ceny služeb jsou podstatné a jsme si vědomi, že ty naše nejsou pro každého. Přesto si myslíme, že naše služby nejsou drahé.

Hodinové sazby jsou totiž jen jednou částí rovnice – záleží na tom, jak rychle a jak dobře bude daný problém vyřešen. My jsme schopni prakticky vždy najít schůdné řešení, na míru situaci konkrétního klienta. Samozřejmě za odpovídající cenu. 

Pokud je cena vaším primárním či dokonce jediným kritériem, zkuste raději najít jiné poradce, takových výběrových řízení se neúčastníme. 

Pokud je pro vás při nákupu služeb důležitá především kvalita za přiměřenou cenu, která vašemu podnikání přinese jistotu a klid, rádi vám ji poskytneme. 

První krok: kontaktujte nás. Nezávazně.

Dohodněte si s námi nezávaznou schůzku, telefonát nebo video call (viz kontakty).

Rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky a poskytneme i reference našich klientů. Pak už je jen na vás, zda se rozhodnete využít náš sehraný tým pro pomoc vašemu podnikání. Pokud ano, budete spokojeni.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ROZUMÍM