Daňové poradenství

Konzultace a stanoviska

Naši daňoví poradci vyřeší váš problém v oblasti daní. Jasně, srozumitelně, výhodně – s ohledem na vaši situaci.

Předejděte problémům a obraťte se na nás před tím, než uzavřete obchod, uvedete na trh produkt či provedete nějakou změnu v podnikání. Pro vaši situaci (například posouzení daňové uznatelnost nákladů či režimu zdanění uskutečněných plnění) najdeme jasné, srozumitelné a výhodné řešení.

Výhody v podobě daňové úspory lze totiž často dosáhnout jen malou změnou ve smluvní dokumentaci či volbou správného režimu – za předpokladu, že je provedena včas.  

Jak pracujeme

Váš případ svěříme našim daňovým poradcům, kteří Vám poskytnou osobní či on-line konzultaci, případně vypracují stanovisko. Při hledání nejvýhodnějšího řešení se vždy řídíme:

  • platnými předpisy a soudními rozhodnutími,
  • našimi bohatými zkušenostmi s tím, jak finanční úřady k různým situacím přistupují,
  • vaším preferovaným způsobem řešení (někdo je připraven jít do sporu, jiný vyžaduje 100% bezpečné řešení i za cenu nižší výhodnosti).
    U nás dostanete na vybranou – vždy ale v rámci daňových předpisů.

Využitím odbornosti a zkušeností našich daňových poradců  ušetříte nejen peníze, ale i čas a nervy. Jak sami víte, daňové předpisy se neustále mění, pro laika je téměř nemožné se v nich vyznat a správně je uplatnit.

Naši klienti

Služby našich daňových poradců využívají především malé a střední společnosti, pracujeme ale i pro velké korporace či malé podnikatele.

Na požádání vám rádi poskytneme reference našich klientů. Další možností je podívat se na články na našem blogu – zjistíte v nich, jak k daňovým problémům přistupujeme a jak je řešíme.

Cena daňových konzultací

Cena daňových konzultací závisí na obtížnosti zadání a tedy času, který řešení vaší situace věnují naši poradci. Naše standardní hodinová sazba činí 3.000 Kč bez DPH.
Minimální cena první konzultace či stanoviska pro klienty bez dlouhodobé spolupráce činí 10.000 Kč bez DPH.
Stálým klientům, účetním firmám a advokátním kancelářím nabízíme výhodnější podmínky. 

Hledáte řešení vašeho daňového problému?

Mám zájem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ROZUMÍM