Účetní

POPTÁVÁME:

  • zkušenosti s účetnictvím
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost práce s MS Office (zejména Word a Excel)
  • výhodou znalost účetních systémů Pohoda, Helios, Flexibee
  • pozitivní přístup, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
  • schopnost organizace času a dotahování úkolů do konce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení kompletního účetnictví klientům
  • nalezení řešení neobvyklé situace nebo účetního problému a navržení postupu klientovi
  • možnost práce ve mzdovém či daňovém týmu

NABÍZÍME:

  • odpovídající ohodnocení
  • zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
  • možnost získání dalších zkušeností v oblasti daňového a mzdového poradenství
  • možnost částečného úvazku a práce na dálku
  • firemní benefity – stravenky, neomezený firemní tarif, výuka angličtiny, Multisport karta, sick days

Své strukturované životopisy posílejte na níže uvedený mail, vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

michaela.plevova@bredford.cz

ROZUMÍM