ZAVŘÍT

POPTÁVÁME:

  • základy účetnictví alespoň teoreticky
  • znalost angličtiny či jiných jazyků výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost práce s MS Office (zejména Word a Excel)
  • výhodou znalost účetních systémů Pohoda, Helios, Flexibee
  • pozitivní přístup, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
  • schopnost organizace času a dotahování úkolů do konce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • pokud s účetnictvím teprve začínáš, seznámíš se s účetním softwarem, budeš do něj zadávat účetní doklady a spolupracovat na zakázkách spolu se zkušenějšími kolegy
  • pokud už zkušenosti v účetnictví máš, můžeš dostat na starost určité klienty a zpracovávat jim agendu samostatně
  • možnost práce v daních nebo mzdách

NABÍZÍME:

  • odpovídající ohodnocení s možností dalšího růstu
  • zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
  • možnost získání dalších zkušeností v oblasti daňového a účetního poradenství
  • možnost částečného úvazku a práce na dálku
  • firemní benefity – neomezený firemní tarif, výuka angličtiny, Multisport karta

Své strukturované životopisy posílejte na níže uvedený mail, vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

michaela.plevova@bredford.cz